NetMarkets Güvenilir Mi? NetMarkets

NetMarkets Güvenilir Mi? NetMarkets

24 Temmuz 2020 0 Yazar: admin

NetMarkets nasıl ? NetMarkets güvenilir mi ? Bu derlemede, Belarus döviz komisyonculuğu şirketi Net Markets hakkında merakla doluyum. İşlem, lisans, platform ve şirket tarafından sağlanan daha fazla bilginin şartlarını okumaya devam edin.

Şirket hakkında bilgi vermeye devam edelim. NetMarkets web sitesindeki bilgilere göre Trostenenskaya St, Bina 3, Ofis 308, Minsk, Beyaz Rusya’da yer almaktadır. Şirket ayrıca telefon numaraları ve e-posta adresleri gibi bilgileri de içerir. Ayrıca, gerçek zamanlı sohbet işlevi de sağlanır. İletişim için gerekli koşulları sağladıklarını söyleyebilirim. NetMarkets şikayetlerini ve yorumlarını, platformu ve diğer özellikleri içeren ve güvenilir olan bu incelemeye başlayalım.

NetMarkets Güvenilir Mi?

Güvenilirlik hakkında konuştuğumuzda, döviz şirketi ve onu kontrol eden düzenleyici tarafından verilen lisansa bakmamız gerekir. Bir şirket gerekli koşulları karşılar ve lisanslı döviz şirketleri arasındaki yerini bulursa, güvenilirlik açısından diğer şirketlerden daha belirgin olduğu anlamına gelir. Tabii ki, her lisansın onur derecesi farklıdır. ASIC, FCA, CySEC gibi düzenleyici kurumlar dünyanın en güvenilir düzenleyici kurumları olarak kabul edilmektedir. NetMarkets markası One Market East LLC’ye aittir. One Market East LLC de Belarus yasaları çerçevesinde kurulmuştur ve Belarus Merkez Bankası tarafından düzenlenmektedir. Şirket ayrıca FxNET ve Etrades aracı kurumları arasında da işlem yapmaya devam ediyor.

Para Çekme ve Yatırma

Ne yazık ki NetMarkets yatırımcılara bu konuda çok fazla seçenek sunmuyor. Şirket sadece banka havaleleri ve kredi kartları ile para çekme ve para yatırma işlemlerine izin vermektedir. Skrill ve Neteller gibi elektronik para transferi yöntemleri yoktur. Bitcoin ile para çekilemiyor ve para yatıramıyor. Tüm bu unsurlar şirket için kötüdür.

NetMarkets İşlem Platformu

Görebildiğimiz avantajlardan biri şirket tarafından sağlanan MetaTrader 4 işlem platformudur. Bu platform dünyanın en bilinen ve kullanılan platformudur.

Yatırımcılar için bu, alıştıkları bir platform sağlayabilecek iyi bir özelliktir. Platform; Web’de, bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanılabilir. En yaygın kullanılan platform olmanın temel nedeni, platformun kullanımı kolay bir arayüze, gelişmiş grafik araçlarına ve Uzman Danışman gibi otomatik ticaret işlevlerine sahip olmasıdır.

Bu gibi diğer aracı kurumların incelemek için tıklayın.